А. Ситник: До кінця лютого в НАБУ можуть працювати 170 детективів

29 січня завершився конкурс на посади старших детективів. Серед близько 400 кандидатів, які подали документи для участі у конкурсі, конкурсна комісія визначила 19 переможців. Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

За його словами, до кінця лютого завершиться друга хвиля конкурсу на посади детективів НАБУ.

«На початку лютого розпочинаються співбесіди з кандидатами на зайняття 100 посад детективів. Кількість призначень залежатиме від професійних, інтелектуальних та людських якостей претендентів. Сподіваюся, що до кінця місяця у штаті НАБУ працюватиме вже близько 170 детективів», - зазначив А.Ситник.

Усього документи на участь у конкурсі подали близько двох тисяч осіб, з них до тестування на знання законодавчої бази допущено 1803 кандидати. До другого етапу конкурсу – тестування загальних здібностей (General Skills) – пройшли 888 осіб. За результатами попередніх етапів випробувань до психологічного тестування (MMPI) та співбесіди з конкурсною комісією пройшло 326 кандидатів.

Нагадуємо, що під час першої хвилі конкурсу на посади детективів було 70 переможців з-поміж 2502 кандидатів, допущених до участі в конкурсі.