Тарас Лопушанський громаді Калуша: Громадська свідомість – беззаперечний стимул ефективності боротьби з корупцією

Заяви та звернення громадян, що надходять до Національного антикорупційного бюро України, підлягають детальному опрацюванню та аналізу. Адже саме вони є основним джерелом інформації для викриття і знешкодження корупційних схем. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного бюро Тарас Лопушанський під час зустрічі з представниками громадськості та жителями Калуського району Івано-Франківської області 2 листопада.

«Ефективність боротьби з корупцією залежить не тільки від діяльності правоохоронних органів, а й від участі кожного громадянина. Долучитися до боротьби корупцією, перш за все, означає  – змінити самих себе: не давати та не брати хабарів, повідомляти про випадки корупції правоохоронні органи», – зауважив Тарас Лопушанський.

За його словами, команда Національного бюро, попри величезний спротив, продовжує свою справу і кожного дня доводить українцям свою принциповість та аполітичність у боротьбі з корупцією в державі. Вперше в історії незалежної України повідомлення про підозру у скоєнні злочину отримуюсь чинні високопосадовці: голова Рахункової палати, голова Державної фіскальної служби, голова Центральної виборчої комісії, народні депутати тощо

Директор теруправління також розповів учасникам зустрічі про основні досягнення Національного бюро, сферу його повноважень, а також нагадав можливі способи повідомлення НАБУ про корупційні правопорушення.