Тарас Лопушанський ознайомив майбутніх юристів із діяльністю НАБУ

26 квітня директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський зустрівся зі студентами юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету. Під час зустрічі студенти дізналися про історію створення, унікальність, структуру Бюро, порядок конкурсного відбору співробітників, особливості ведення досудових розслідувань, розмежування повноважень правоохоронних органів.

«Кожен із нас щиро прагне жити у прогресивній країні, у якій не буде місця корупції, однак чи всі можуть впевнено сказати, що готові долучитися до боротьби з нею?» – звернувся до аудиторії Тарас Лопушанський.

Студенти цікавилися у директора теруправління про шляхи зниження рівня корупції в Україні, хто може розслідувати корупційні правопорушення працівників НАБУ, якими є заробітні плати співробітників Бюро.

У підсумку зустрічі Тарас Лопушанський та декан юридичного факультету Олександр Котуха розглянули можливість проходження студентами навчальної практики у теруправлінні НАБУ та організацію спільних науково-практичних заходів.