Тарас Лопушанський: Створення Антикорупційного суду — необхідний крок до успіху антикорупційної боротьби

Кожен день зволікання зі створенням Антикорупційного суду — це для високопосадовців, обвинувачених у вчиненні корупційних правопорушень, шанс уникнути відповідальності та безперешкодна можливість надалі розкрадати державні кошти. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський 5 квітня під час зустрічей із громадськістю Зборівського та Кременецького районів Тернопільської області.

«Викриття корупційних схем — це результат кропіткої і наполегливої праці, логічним завершенням якої мають стати справедливі судові вироки та повернення незаконно привласнених коштів. На сьогодні є низка об’єктивних та суб’єктивних причин, через які тема вироків у справах, розслідування у яких завершили детективи НАБУ, залишається відкритою. Сподіваємося, що ситуацію виправить незабаром створений Антикорупційний суд», — підкреслив Тарас Лопушанський.

Директор теруправління зауважив, що затягування прийняття рішень щодо важливих для боротьби з корупцією законодавчих ініціатив знижують ефективність роботи антикорупційних органів та одночасно становлять виклик міжнародному іміджу України.