У НАБУ збільшили кількість вакантних посад детективів під час другого конкурсу

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник ухвалив рішення збільшити до 100 кількість посад детективів та до 30 – старших детективів, яких буде відібрано під час другої хвилі конкурсу.

Про це йдеться у розпорядженні Директора Бюро.

«Спочатку було визначено 60 вакантних посад детективів та 10 – старших детективів, адже ще тривав конкурс на обрання антикорупційного прокурора, без якого детективи могли проводити лише аналітичні розслідування. Ми вирішили не призначати нових детективів без обрання антикорупційних прокурорів», – розповів Артем Ситник.

«Зараз ми бачимо процес формування спеціалізованої антикорупційної прокуратури – найближчим часом з’явиться перший штат. Відповідно було прийнято рішення збільшити кількість вакантних посад детективів та старших детективів, щоб одночасно відкрити більшу кількість проваджень», – пояснив Директор Бюро.

Водночас він наголосив, що як і раніше пріоритетом залишаються професійні якості та моральні принципи майбутніх детективів. «Немає мети у будь-якому випадку відібрати 100 детективів. Ми шукаємо чесних, принципових, професійних людей, які йдуть у НАБУ, щоб змінити країну», – підсумував Директор НАБУ.

Нагадаємо, що в результаті першого конкурсного відбору, який тривав з 8 червня до 21 серпня, було обрано 70 переможців на посаду детектива. Прийом документів на другу хвилю конкурсу було оголошено 5 жовтня. Усього, згідно з законом про НАБУ, передбачено 242 посади детектива.