Уряд підвищив грошове забезпечення спецпризначенців НАБУ

Кабінет Міністрів затвердив нові розміри доплати за спеціальне звання особам начальницького складу Національного антикорупційного бюро України, наблизивши їх до рівня інших правоохоронних органів. Відповідну Постанову №251 було прийнято 30 березня 2016 року. Завдяки цьому грошове забезпечення співробітників підрозділів спеціального призначення НАБУ збільшиться в середньому на 2000 грн при поточному рівні заробітної плати близько 6000 грн. 

 

Фінансування доплат здійснюватиметься в межах бюджету НАБУ на 2016 рік. Дія постанови не поширюється на детективів та керівний склад інших підрозділів Бюро.

 

«Законодавче вирішення питання збільшення зарплат працівників підрозділів спеціального призначення, оперативних працівників та спеціалістів залишається одним із пріоритетних завдань у 2016 році. Завдяки постанові Кабміну наші бійці принаймні матимуть рівні умови з працівниками інших правоохоронних органів», - зауважив заступник директора НАБУ Анатолій Новак.

 

Нагадуємо, що відповідно до ч. 6 ст. 5 Закону «Про Національне антикорупційне бюро України» гранична чисельність осіб начальницького складу становить 200 чоловік. До начальницького складу Бюро належать співробітники управління спеціальних операцій та оперативно-технічного управління, які мають звання від лейтенанта до полковника.