В НАБУ склали присягу перші працівники Управління спецоперацій

7 серпня 2015 року перші працівники Управління спеціальних операцій склали присягу осіб начальницького складу перед директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником. 

Заступник директора НАБУ Анатолій Новак та обрані за результатами відкритого конкурсу Олег Клекота і Віталій Івченко заприсяглися, усвідомлюючи свою високу відповідальність, завжди залишатися відданим Українському народові, неухильно додержуватися Конституції та законів України, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, бути чесним, сумлінним і дисциплінованим, зберігати державну та іншу охоронювану законом таємницю.

Приймаючи присягу, А.Ситник заявив: «Коли ці хлопці будуть вести по коридорам корупціонера, кожен має знати, що доклав до цього свої зусилля. Я хочу, щоб кожен співробітник Бюро розумів, що має відношення до правоохоронної роботи. Усі ми працюємо задля єдиного результату».

Директор НАБУ також підкреслив, що ці люди – це перші три особи, які стануть опорою Бюро в майбутньому. 
«Сьогоднішня подія – це наш посил суспільству про те, що до жовтня ми налаштовані створити дуже серйозну силову групу», - наголосив А.Ситник.