Восьме скликання РГК при НАБУ: роботу розпочато

15 червня 2022 року відбулось перше засідання Ради громадського контролю при НАБУ, обраної на два роки за новим Положенням після перетворення Національного бюро на центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом.

«Незважаючи на обмежений штат, НАБУ бере активну участь як у фіксації корупційних злочинів, так і воєнних. Ми відкриті до співпраці з громадськістю та Радою як її представником. Ми також вдячні за активність і допомогу нам ставати ефективнішими у роботі», — зазначив т.в.п. Директора НАБУ Гізо Углава під час засідання РГК.

Члени Ради громконтролю одноголосно обрали головою лідера двох попередніх скликань – Марка Савчука. Його заступником став Антон Микитюк, а секретарем РГК обрали Віктор Прудковських. Крім того, розподілено обов'язки по роботі в конкурсних та дисциплінарній комісіях НАБУ.

До першої конкурсної комісії делеговано Ігоря Москвітіна, Ігоря Симоненко та Галину Літош. До другої  – Богдана Кузьмича, Тетяну Супрунову та Олену Покотилову. Представниками РГК в дисциплінарній комісії будуть Анастасія Шуба та Віктор Прудковських.

За новинами РГК слідкуйте на їхньому сайті https://rgk-nabu.org/uk

Нагадуємо, 1 червня 2022 року відбулось рейтингове інтернет-голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України восьмого скликання.