Вибори нового складу РГК при НАБУ (СПИСОК ОНОВЛЕНО)

28 травня 2021 року відбудеться інтернет-голосування за кандидатів до нового складу Ради громадського контролю (РГК) при Національному антикорупційному бюро України. Повний перелік кандидатів до складу РГК, а також докладна інформація про них розміщені на офіційному сайті НАБУ

 

Звертаємо увагу, що у конкурсі візьмуть участь 20 кандидатів від 10 громадських організацій після ухвалення рішення про допуск ще одного кандидата.

 

Голосувати за кандидатів можуть усі громадяни, які проживають на території України. Результати голосування будуть оприлюднені на сайті Бюро 4 червня 2021 року.

 

Рейтингове інтернет-голосування відбудеться 28 травня 2021 року з 9:00 до 21:00 на офіційному вебсайті Національного антикорупційного бюро України.

 

В результаті конкурсу оберуть 15 членів РГК, які забезпечуватимуть цивільний контроль Національного бюро.

 

Захист процесу голосування від зовнішнього втручання забезпечуватиме Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Моніторинг процесу голосування забезпечуватиме ГО «Електронна демократія».

 

Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України» та Положенням про порядок формування Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.