Європейці надалі підтримуватимуть НАБУ у боротьбі з корупцією

Прогрес у розбудові Національного антикорупційного бюро України отримав схвальні відгуки європейської спільноти під час зустрічі в ході Дня реформ України у Страсбурзі.

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд та директор НАБУ Артем Ситник обговорили важливість прийняття таких законодавчих ініціатив, як створення Вищого антикорупційного суду та надання права на самостійне зняття інформації з каналів зв’язку (прослуховування) для більш ефективного функціонування Бюро. Також Турбйорн Ягланд повідомив про намір європейської спільноти й надалі підтримувати прагнення боротьби з корупцією, надаючи експертну та технічну допомогу НАБУ.

"Наші європейські колеги визнали, що в таких сферах, як антикорупційна та судова реформа, Україна має прогрес", — зазначив Артем Ситник. 

Нагадуємо, що День реформ України в Страсбурзі цього року пройшов уперше. Впродовж 3 жовтня представники української влади та громадянського суспільства інформували європейську спільноту про впровадження змін в Україні в контексті виконання Плану дій Ради Європи на 2015-2017 роки.