З Днем захисника України!

Шановні співвітчизники!

14 жовтня для нас – справжнє свято. Цього року ми вітаємо один одного не лише з Покровою, а й із Днем захисника України.

Необхідність захищати країну від зовнішнього ворога з’явилася зовсім неочікувано. На жаль, майже кожна родина серцем відчула війну на Сході України. Війну, яка змінила долі сотень тисяч сімей, відібрала людські життя, але водночас об’єднала Україну. Сьогодні – День справжніх героїв, які захищають Батьківщину від ворога і виборюють для нас мир. Ми пишаємося, що ці герої є й серед нас. Повернувшись з війни, вони продовжують боротьбу за європейське майбутнє України.

14 жовтня для Національного антикорупційного бюро України це ще й свого роду День народження. Рівно рік тому Верховна Рада ухвалила доленосний Закон про створення Національного антикорупційного бюро.

Протягом останніх місяців шляхом відкритого конкурсу ми формуємо команду людей, готових боротися з корупцією у вищих ешелонах влади. Перші детективи вже працюють, і ми переконані – у нас усе вийде. А успіх Бюро у боротьбі з корупцією стане відправною точкою успіху України на шляху реформ!

Пишаємось нашими героями! Зі святом!