З Новим роком!

Для Національного бюро не мають значення ані посади, ані політична приналежність. Підтвердженням цьому стали сотні розслідувань масштабних зловживань на великих державних підприємствах, розкрадань коштів і майна, викриття корупціонерів у лавах топ-посадовців держави, які раніше вважалися недоторканними для правосуддя.

Однак, разом з результатами перед Бюро постали й виклики. Один із них – відсутність вироків та затримка із судовим розглядом. Саме тому ми продовжуємо наголошувати на необхідності створення незалежного спеціалізованого Антикорупційного суду, який зможе розглянути і винести вироки у справах, переданих НАБУ і САП до суду. Віримо, що за наявності політичної волі такий суд можливо створити у 2018 році.

Для Національного антикорупційного бюро України минулий рік став роком напруженої праці, за якою неодмінно приходили очікувані результати. Проте наші результати були б неможливими без підтримки громадськості та міжнародних партнерів. Разом ми долаємо будь-які перешкоди та впевнено йдемо до мети.

Дякуємо всім, хто був із нами у 2017 році!

Нехай новий, 2018-й рік принесе кожному нові можливості, здобутки та успіхи!

Веселих свят!