Зниження рівня корупції відкриє шлях для інвестицій – директор Львівського ТУ

Корупція є фактором стримування потенційного інвестування в Україну. Зниження її рівня – мета, для досягнення якої об’єдналися правоохоронні органи, громадськість, бізнес та інші зацікавлені сторони. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський 21 вересня 2018 року під час бізнес-форуму «Волинь–Інвест 2018».

«Економічні злочини, які розслідують детективи Національного бюро, завдають мільярдних збитків, у тому числі в таких важливих сферах, як земельні відносини, промисловість та обороноздатність. Переконаний, що той рівень взаємодії, який ми маємо, досить скоро дасть результат у вигляді не тільки покарання за корупцію, але й формування у державі позитивного інвестиційного клімату», – зазначив Тарас Лопушанський.

На думку директора ЛТУ, мінімізація впливу корупції на бізнес є лакмусовим папірцем у готовності України подолати економічну кризу та відкрити кордони для іноземних партнерів.

Довідково

Мета бізнес-форуму «Волинь–Інвест 2018» – активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів. Учасниками форуму стали близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.