Розпорядження від 10 серпня 2023 року № 40-Р

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади в Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 10 серпня 2023 року № 40-Р оголошено конкурс на зайняття вакантних посад в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п Назва структурного підрозділу та посади Профіль посади
1. Старший детектив Національного бюро відділу детективів по виявленню кримінальних корупційних правопорушень Управління аналітики та обробки інформації (на період відсутності державного службовця, за яким зберігається посада державної служби) профіль
2. Детектив Національного бюро відділу детективів по виявленню неправомірної вигоди та незаконного збагачення Управління аналітики та обробки інформації (на період відсутності державного службовця, за яким зберігається посада державної служби) профіль

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О
(зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі надсилаються на офіційну електронну адресу Національного бюро, яка зазначена у Профілі, з накладанням кваліфікованого електронного підпису.

Документи, надіслані електронною поштою без накладання кваліфікованого електронного підпису, до розгляду не приймаються.

Документи, надіслані поштовим зв’язком або через спеціальну поштову скриньку Національного бюро, розглядаються конкурсною комісією за умови подання кандидатом обґрунтованого клопотання, у якому зазначаються підстави, через які кандидат не має технічної чи іншої можливості надсилання документів для участі у конкурсі на офіційну електронну адресу Національного бюро (відсутній кваліфікований електронний підпис з релігійних з міркувань тощо) з наданням підтверджуючих документів про вказані у клопотанні обставини.

Документи для участі у конкурсі подаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246–31–22

E-mail: commission1@nabu.gov.ua

Файли

  1. starshii_detektiv_vdvkkp_timchasove.docx
  2. detektiv_vdvnvnz_-_timchasovo.docx