Розпорядження від 12 жовтня 2023 року №47-р

Розпорядження від 12 жовтня 2023 року № 47-Р

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 12 жовтня 2023 року № 47-Р оголошено конкурс на зайняття вакантної посади в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Профіль посади

  1.  

Старший детектив - керівник відділу детективів підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця у м. Києві)

Профіль старший детектив – керівник відділу детективів підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (з наданням робочого місця у м. Києві)

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Електронна заява для участі у конкурсі підписана з використанням кваліфікованого електронного підпису разом із сканованими копіями необхідних документів надсилаються на офіційну електронну адресу Національного бюро document@nabu.gov.ua протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Контактна інформація:

(044) 246–31–22

E-mail: commission1@nabu.gov.ua

 

Файли

  1. profil_posadi_12_10-1.doc