Розпорядження від 20 жовтня 2023 року №48-р

Розпорядження від 20 жовтня 2023 року № 48-Р

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 20 жовтня 2023 року № 48-Р оголошено конкурс на зайняття вакантної посади в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Профіль посади

  1.  
Детектив Національного бюро відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації Детектив Національного бюро відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади      у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О                   (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення                        на посади у Національному бюро.

Електронна заява для участі у конкурсі підписана з використанням кваліфікованого електронного підпису разом із сканованими копіями необхідних документів надсилаються на офіційну електронну адресу Національного бюро document@nabu.gov.ua протягом 10 календарних днів
з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Файли

  1. 20_10__profil_posadi_detektiv_vdkl_uaoi.docx