Антикорупційний суд стане завершальною точкою реформ – Артем Ситник

19.06.2017 16:20

Створення Спеціалізованого антикорупційного суду стане завершальним етапом проведення антикорупційної і судової реформ в Україні. Таку думку висловив Директор Національного антикорупційного бюро України під час виступу на міжнародному симпозіумі «Феномен корупції», який відбувався 16-18 червня у Берліні.

За його словами, Антикорупційний суд не лише зможе поставити крапку у розслідуваннях НАБУ, але і стане точкою неповернення у процесі реформування України.

«Створення Антикорупційного суду стане фінальною нотою випробувань для України і українських політиків», - зазначив Директор НАБУ.

Він нагадав, що із понад 65 кримінальних проваджень, які були скеровані до суду,  24 наразі залишаються без судового розгляду. Так, наприклад, суд вже більше року не може розпочати розгляд  справи про незаконний вплив на Міністра економічного розвитку та торгівлі.

На думку Директора Бюро Артема Ситника, Спеціалізований антикорупційний суд разом із Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою утворить повноцінну вертикаль для ефективної боротьби з корупцією.

Фото: Алла Юрченко.