Артем Ситник представить результати діяльності НАБУ учасникам антикорупційного форуму у Румунії

07.09.2017 13:36

7-8 вересня Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник перебуває з робочим візитом у Бухаресті (Румунія) з метою участі у міжнародному антикорупційному форумі «Expert Forum».

Учасники форуму обговорюють європейський досвід у боротьбі з незаконними державними закупівлями та фінансуванням політичних партій, адміністративні та кримінальні інструменти управління фінансами та політикою, технології забезпечення прозорості публічних коштів, роль громадянського суспільства у контролі за управлінням державними ресурсами.

Артем Ситник розповідатиме про результати діяльності НАБУ, резонансні розслідування детективів, пов’язані з розкраданням коштів державних підприємств, приклади типових злочинних схем, до яких вдаються українські топ-корупціонери.

Під час форуму своїм досвідом ділитимуться експерти з питань боротьби з корупцією, шахрайством та незаконним фінансуванням політичних партій з Румунії, України, Хорватії, Грузії, Великої Британії, Литви, Латвії, Естонії, Болгарії та Молдови.

Робочий візит Директора Бюро відбувається за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні та Управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству Європейської Комісії (OLAF).