Делегація чеських правоохоронців переймає досвід НАБУ

29.11.2017 10:01

Впродовж 28-29 листопада у Національному антикорупційному бюро України з робочим візитом перебувають представники Національного центру боротьби з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки. Чеські правоохоронці мають на меті ознайомитися зі структурою Бюро та особливостями його діяльності.Під час зустрічі з колегами з Чехії Директор НАБУ Артем Ситник висловив переконання у подальшій плідній міжвідомчій співпраці.

«Не так давно ми відвідали Чехію і усвідомили, що нам є чому повчитися у вас, але й самі вже маємо певний досвід, яким не шкода поділитися», – зазначив Директор Бюро.

Чеська делегація ознайомилася з методами та інструментами діяльності підрозділів детективів, аналітиків, криміналістів, Управління спеціальних операцій та Управління зовнішніх комунікацій.

Нагадуємо, 11-12 жовтня 2017 року у рамках проекту «Сучасні інструменти розслідування тяжких  економічних злочинів і можливостей відмивання доходів від злочинної діяльності» за підтримки Посольства Чеської Республіки в Києві представники НАБУ вивчали особливості роботи чеських правоохоронних органів.