ЛТУ та ЦБА продовжують співпрацю у рамках проекту OECD

02.05.2018 15:02

Директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України та представники Центрального антикорупційного бюро Республіки Польща (ЦБА) домовилися про спільне організаційне забезпечення реалізації антикорупційного проекту Організації економічного співробітництва та розвитку (Organisation for Economic Cooperation and Development (OECD) під час зустрічі у Львові 20 квітня 2018 року.

Ця зустріч відбулася на виконання положень Меморандуму про взаєморозуміння, а також міжвідомчої Угоди про співробітництво на рівні територіальних управлінь правоохоронних відомств двох держав.

Нагадуємо, 12 травня 2016 року між Національним антикорупційним бюро України та Центральним антикорупційним бюро Польщі підписано Меморандум про взаєморозуміння. 22 вересня 2017 року між Національним антикорупційним бюро України та Центральним антикорупційним бюро Польщі у рамках дії Меморандуму про взаєморозуміння підписано Угоду щодо здійснення заходів із запобігання та протидії корупційним ризикам під час реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги від 9 вересня 2015 року.