НАБУ робить усе можливе для боротьби з топкорупцією в державі - Артем Ситник

10.09.2021 09:49

Детективи Національного бюро докладають максимум зусиль для збору доказової бази, достатньої для притягнення до кримінальної відповідальності та доведення винуватості в суді посадовців вищої ланки, викритих на корупції. На цьому наголосив Директор НАБУ Артем Ситник під час зустрічі з представниками американського істеблішменту, що відбулась 9 вересня 2021 року у будівлі Національного бюро.

Участь у зустрічі взяли Хуан Варгас, Конгресмен США від штату Каліфорнія (Демократична партія), Браян Фітцпатрік, Конгресмен США від штату Пенсильванія (Республіканська партія), Боб МакЮен, екс-Конгресмен США п’яти скликань від штату Огайо (Республіканська партія). З боку НАБУ — Директор НАБУ, його перший заступник Гізо Углава, керівник Управління внутрішнього контролю Роман Осипчук.

На зустрічі, з-поміж іншого, йшлося про правові засади діяльності Національного бюро, актуальний стан реалізації антикорупційної реформи в Україні, питання міжнародної співпраці.

Представники Конгресу США висловили підтримку діям Національного бюро та відмітили прогрес у розслідуванні корупційних схем. Посадовці зазначили, що корупція є однією з найбільших перешкод для України на шляху до розвитку і реалізації її євроатлантичних прагнень, а також запевнили керівництво Національного бюро у своїй подальшій підтримці.