Обвинувальний акт стосовно судді з Донеччини скеровано до суду

06.09.2018 20:00

6 вересня 2018 року обвинувальний акт стосовно судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області, викритого на одержанні неправомірної вигоди, скеровано до суду.

Як встановило слідство, служитель Феміди отримав гроші за обіцянку не притягати до відповідальності та закрити адміністративне провадження за фактом вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У вересні 2017 року судді повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч 3 ст.368 Кримінального кодексу України.

В червні 2018 року стороні захисту відкрили матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

У разі визнання винуватості судді загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.