Румунські правоохоронці навчатимуть детективів НАБУ

07.07.2016 17:46
Національний антикорупційний директорат Румунії (DNA) проведе низку тренінгових курсів для детективів та аналітиків Національного антикорупційного бюро України з техніки розслідувань і здійснення кримінального переслідування у корупційних провадженнях, обробки та використання даних розслідувань тощо. 

Під час зустрічі з колегами з НАБУ представники DNA висловили готовність поділитися досвідом власних антикорупційних розслідувань. 
 
«Історії створення наших структур дуже подібні: і ви, і ми на початку діяльності були зовсім одні, ми стикалися з подібними проблемами. Тому ми підготуємо навчальні програми на основі нашого досвіду з урахуванням особливостей українського законодавства для детективів та аналітиків НАБУ», – сказав головний прокурор Національного антикорупційного директорату Румунії Гораціу Овідіу Байаш (Horatiu Ovidiu Baias). 
 
За словами першого заступника директора Бюро Гізо Углави, досвід спеціалістів Антикорупційного директорату Румунії стане в нагоді українським детективам на деяких етапах розслідувань.
 
У рамках проекту підтримки НАБУ та САП за сприяння Консультативної місії ЄС Національна антикорупційна дирекція Румунії консультуватиме детективів та аналітиків у таких напрямках, як впровадження сучасних ІТ-технологій та використання їх можливостей під час розслідувань, формування агентурної мережі та методики збору й обробки оперативної інформації.