Справа судді з Луганщини: обвинувальний акт скеровано до суду

20.11.2018 20:06
Обвинувальний акт стосовно судді одного із районних судів Луганської області, викритого в серпні цього року на отриманні неправомірної вигоди, 19 листопада 2018 року скеровано до Старобільського районного суду цієї ж області. 
 
Служителя Феміди обвинувачують у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище»). 
 
Як встановило слідство, суддя отримав неправомірну вигоду за непритягнення громадянина до адміністративної відповідальності. Його викрито «на гарячому» 16 серпня 2018 року. 
 
Про підозру судді повідомлено 20 серпня 2018 року. 
 
На початку листопада розслідування стосовно нього завершено — стороні захисту відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення. 
Досудове розслідування наведених фактів  детективи Національного бюро розпочали у серпні 2018 року.
 
Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.