Старший детектив Національного бюро перейняла досвід американських поліграфологів

03.09.2019 13:48

Старший детектив відділу внутрішніх розслідувань Управління внутрішнього контролю (УВК) Національного бюро Зоряна взяла участь у 54-му щорічному навчальному семінарі Американської асоціації поліграфологів. Захід відбувся 25-30 серпня в м. Орландо (штат Флорида, США) і зібрав 800 поліграфологів із 61 країни світу.

«Це безпрецедентна подія у професійному житті практикуючого поліграфолога. У цьому році я успішно завершила курс для тренерів Американського міжнародного інституту поліграфа в м. Києві і вдячна за унікальну можливість повчитись у передовиків цієї області з Американської асоціації поліграфологів. Семінар виправдав усі мої очікування. Науковці та поліграфологи, представники кращих американських шкіл поліграфа, зокрема такі спікери як Девід Раскін, Дон Крапол, Пем Шоу, Майк Гуглер, Марк Хендлер, Стів Данкен, розповідали про свій досвід і ділилися результатами найсвіжіших досліджень», — розповіла старший детектив УВК Зоряна.

Участь працівниці Бюро, а також представників Національної поліції, Державної прикордонної служби і Національної гвардії, стала можлива завдяки підтримці Відділу по роботі з правоохоронними органами Посольства США в Україні. У ході 5-тиденного семінару вони опановували кращі практики проведення діагностичних і скринінгових досліджень, знайомились з новітніми технологіями, що дозволяють вивести результати роботи поліграфолога на новий рівень надійності й достовірності.

Американська асоціація поліграфологів (АПА) — це найбільша професійна поліграфологічна організація у світі, створена у 1966 році. Наразі до її складу входить понад 2800 досвідчених поліграфологів зі всього світу, в тому числі й працівник НАБУ. АПА просуває найвищі стандарти професійної, етичної та наукової діяльності для своїх членів шляхом встановлення й публікації стандартів професійної діяльності.