За півроку до Львівського теруправління НАБУ надійшло понад 400 звернень від громадськості — Тарас Лопушанський

09.02.2018 17:14

Понад 400 повідомлень про кримінальні корупційні правопорушення та звернень від громадян і громадських організацій надійшло до Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України (ЛТУ) впродовж ІІ півріччя 2017 року. Факти, викладені у семи таких повідомленнях, стали підставою для відкриття кримінальних проваджень детективами НАБУ. Про це 9 лютого під час презентації результатів роботи ЛТУ у ІІ півріччі 2017 року повідомив директор теруправління Тарас Лопушанський.

«Наші співробітники надають методичну допомогу детективам у здійсненні досудових розслідувань на території, що належить до юрисдикції Львівського територіального управління. Зокрема, результатом нашої спільної роботи стала операція із затримання директора Львівського бронетанкового заводу та його заступника за підозрою у розтраті державних коштів під час закупівлі вживаних двигунів до танків Т-72 під виглядом нових», — наголосив Тарас Лопушанський.

За його словами, більшість заяв, що надійшли до ЛТУ, стосувалася неправомірних дій посадових осіб органів місцевого самоврядування та органів державної влади, порушень з боку представників судової гілки влади та зловживань, пов’язаних із електронним декларуванням статків.

Нагадуємо, 8 лютого 2018 року НАБУ презентувало Звіт про діяльність за ІІ півріччя 2017 року. Від початку розслідувань детективи Бюро і прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) викрили понад 300 осіб, ймовірно причетних до скоєння корупційних злочинів. Стосовно 165 з них справи уже передані до суду. 

Детальний звіт про діяльність Національного антикорупційного бюро України за ІІ півріччя 2017 року — за посиланням: https://nabu.gov.ua/report/zvit-druge-pivrichchya-2017-roku

Довідкова інформація про Львівське теруправління — https://nabu.gov.ua/tu/lvivske-terytorialne-upravlinnya