Боротьба з корупцією потребує консолідації зусиль правоохоронних органів різних держав — Гізо Углава

«Корупція у 21 столітті стала явищем транснаціональним. Тому боротьба з нею — це аж ніяк не завдання окремої держави, це — питання світової безпеки в цілому», — наголосив Перший заступник Директора Національного антикорупційного бюро України Гізо Углава під час панельної дискусії «Боротьба з корупцією у державах Східного партнерства», що відбулася у м. Таллінн 8 лютого у рамках VI Щорічної конференції Естонського центру Східного парнерства.

Учасники дискусії обговорювали: яким чином фокус на розвитку країн Східного партнерства сприяє реформам в окремих державах та, зокрема, тим, що спрямовані на зниження рівня корупції; якими є успіхи країн-членів Східного партнерства та яких подальших кроків у боротьбі з корупцією очікує суспільство.

VI Щорічна конференція відбулася за організації Естонського центру Східного парнерства у співпраці з Міністерством закордонних справ Естонії та представництвом Європейської Комісії в Талліні. Ключовими темами заходу були боротьба з корупцією та розвиток регіональних ЗМІ.