Детективи НАБУ переймають досвід Сінгапуру у протидії корупції

Під час навчального візиту протягом 25-29 квітня детективи НАБУ ознайомляться із діяльністю офісу Генерального прокурора Сінгапуру, пройдуть тренінги з виявлення вразливих до корупції місць у процедурах державних закупівель. Також спеціалісти Бюро дізнаються про «3-Е підхід» контролю корупції: ефективні закони, ефективні антикорупційні органи, ефективне покарання.

Навчальний візит детективів НАБУ став можливим завдяки домовленостям Президента України Петра Порошенка, в.о. директора Бюро корупційних розслідувань Сінгапуру Джеймса Лоу та прем’єр-міністра Сінгапуру Лі Сьєн Луна.

Бюро корупційних розслідувань Сінгапуру створено у 1952 році. До його функцій включено розслідування зловживань та порушень держслужбовців, що мають ознаки корупції, та моніторинг діяльності держустанов з метою запобігання виникнення передумов для корупційних дій.

Сінгапур відноситься до країн з найменшим рівнем корупції та найсприятливішими умовами для бізнесу. В індексі сприйняття корупції ця країна посідає 8 місце (2015 рік).

Фото: Embassy of Ukraine in the Republic of Singapore