Детективи НАБУ та прокурори САП - єдиний механізм у боротьбі з корупцією

7-8 квітня за підтримки Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва відбувся міжнародний дводенний семінар «Взаємодія детектива НАБУ та прокурора САП у кримінальному провадженні».

У рамках семінару своїм досвідом співпраці в кримінальному провадженні поділились іноземні експерти, зокрема старший прокурор, член Президії спілки суддів та прокурорів ФРН Петер Шнайдерган, юридичний радник Посольства США в Україні Джефрі Коул, генеральний прокурор ФРН у відставці Вальтер Зельтер, директор кримінальної поліції ФРН у відставці Ганс-Дітер Гілкен та головний експерт проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Міка Аалто.

У вітальному слові директор НАБУ подякував іноземним колегам за постійну та надійну підтримку в процесі становлення та налагодження роботи нових антикорупційних органів.

«Я неодноразово наголошував – початок роботи НАБУ та САП став можливим завдяки потужній підтримці міжнародної спільноти», – відзначив Артем Ситник.

В свою чергу керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підкреслив: «Кожен із нас – це та невеличка частина загального успіху, який ми маємо показати. Це один із перших кроків спільної успішної роботи САП та НАБУ як єдиного механізму».