Директор Харківського теруправління НАБУ зустрівся з громадськістю Чугуєва

Письмове звернення щодо можливих правопорушень стосовно забруднення навколишнього природнього середовища було особисто прийнято директором Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Юрієм Кравченко під час прийому громадян у м. Чугуїв (Харківська область) 14 вересня.

Під час зустрічі з громадськістю Чугуївського району, директор теруправління розповів про основні результати та виклики у роботі Бюро.

«Лише завдяки підтримці і небайдужості суспільства ми зможемо досягнути реальних результатів у боротьбі з корупцією. Тому закликаємо кожного, кому відомі факти про вчинення кримінального корупційного правопорушення, підслідного Національному бюро, звертатися до територіального управління НАБУ у Харкові», - зазначив Юрій Кравченко.

В свою чергу під час зустрічі громадяни повідомляли про факти зловживань при вирішенні земельних спорів, вимагання «доброчинної» допомоги в навчальних закладах тощо.

Нагадуємо, 28 липня 2017 року розпочало свою роботу територіальне управління Національного антикорупційного бюро України у Харкові. Його юрисдикція поширюється на Харківську, Сумську, Дніпропетровську, Запорізьку області та територію проведення антитерористичної операції: Луганську та Донецьку області.