Директор НАБУ ознайомився з роботою правоохоронних органів Естонії

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час робочого візиту до Естонської Республіки ознайомився з роботою її правоохоронної системи. Візит відбувся 15-16 листопада 2018 року у продовження співпраці НАБУ з Естонським центром Східного партнерства.

Директор Національного бюро зустрівся Міністром внутрішніх справ Естонії Андресом Анвелтом, Генеральним секретарем Міністерства закордонних справ паном Райнером Саксом, заступником директора Департаменту поліції та прикордонної служби Естонії Прийтом Паткнана, заступником директора Служби внутрішньої безпеки (КАПО) паном Мартіном Арпо та начальником відділу боротьби з корупцією Мезелем Ратассеппа. Під час зустрічей керівники правоохоронних органів обмінювалися досвідом та практичними порадами для ефективної боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади.

Пріоритети подальшої співпраці вдалося окреслити у результаті перемовин із представниками Естонського центру Східного партнерства. Крім того, Директор НАБУ дав інтерв’ю для програми «Välisilm» Естонської суспільної телерадіокомпанії та Естонській суспільній мовній компанії.

Нагадуємо, 6 червня 2017 року у Києві Директор НАБУ Артем Ситник та Директор Естонського центру Східного партнерства (ECEAP) Ян Рейнхолд підписали Меморандум про співпрацю. Меморандумом передбачено, що сторони організовуватимуть робочі наради, спільні конференції та семінари для підвищення рівня кваліфікації співробітників, інформуватимуть одна одну щодо питань, пов’язаних із боротьбою з корупцією.