Львівське теруправління НАБУ налагоджує транскордонну співпрацю з Центральним антикорупційним бюро Польщі

Для поглиблення міжвідомчої взаємодії з польськими колегами у питанні боротьби з корупцією, 1 грудня представники Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України відвідали делегатуру Центрального антикорупційного бюро Республіки Польща у місті Ряшів. З-поміж іншого, під час зустрічі йшлося про шляхи вирішення актуальних проблем у розслідуваннях транскордонних корупційних злочинів.

Представники правоохоронних органів обговорили питання правового регулювання злочинів, пов’язаних із корупцією, правові можливості та типові заходи, що застосовуються при виявленні та проведенні розслідувань кримінальних справ за фактами корупції. Також розглянули можливість участі у проекті співпраці правоохоронних органів і органів державної влади Польщі та України, зокрема, обміну досвідом у контексті боротьби з транскордонною злочинністю.

Нагадуємо, 22 вересня 2017 року між Національним антикорупційним бюро України та Центральним антикорупційним бюро Польщі у рамках дії Меморандуму про взаєморозуміння підписано Угоду щодо здійснення заходів із запобігання та протидії корупційним ризикам під час реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги від 9 вересня 2015 року.