Львівське теруправління посилить співпрацю з Центральним антикорупційним бюро Польщі

Львівське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України посилить взаємодію з Центральним антикорупційним бюро Польщі (далі – ЦАБ). Такої домовленості досягнуто 20 травня під час візиту делегації Національного бюро.Директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський разом з керівниками регіональних представництв ЦАБ у Жешуві та Любліні обмінялися досвідом щодо організації роботи територіальних підрозділів антикорупційних органів та обміну інформацією між ними, обговорили напрямки подальшого співробітництва.

 

«Світовий досвід свідчить, що для побудови ефективного антикорупційного правоохоронного органу потрібно понад 10 років. У нас такого часу немає, тому ми намагаємось переймати успішний міжнародний досвід антикорупційних органів та втілювати його в українські реалії. Оскільки корупція не має кордонів і співучасниками таких злочинів нерідко стають громадяни різних країн, це зобов’язує правоохоронні органів усіх держав взаємодіяти з метою виявлення корупційних явищ», - зазначив Тарас Лопушанський.

Нагадуємо, 12 травня 2016 року між Національним антикорупційним бюро України та Центральним антикорупційним бюро Польщі підписано Меморандум про взаєморозуміння.