Британські експерти поділилися досвідом правоохоронної діяльності

26 серпня в Національному антикорупційному бюро України консультанти з Великої Британії презентували модель організації роботи правоохоронних органів та поділилися власним досвідом розслідування резонансних злочинів.

 

«Сподіваюсь, наш досвід роботи, зокрема, що стосується побудови моделі кримінальної розвідки в правоохоронних органах Великої Британії, допоможе у створенні потужної системи виявлення та розслідування корупційних злочинів в НАБУ», - зазначив головний консультант з питань розслідування Великобританії Леслі Грін.

 

Експерт Енді Медокс продемонстрував процес формування та функціонування спеціального підрозділу розвідки в рамках заходів з попередження і протидії злочинам під час проведення Олімпійських ігор у Лондоні 2012 року. В свою чергу Марк Кемерон презентував структуру побудови кримінальної ІТ-лабораторії з метою сприяння одержання інформації під час проведення розслідувань корупції.

 

«Ми раді, що мали змогу отримати доцільні поради щодо організації роботи та планування розслідувань корупційних злочинів. Впевнений, що міжнародний досвід вплине на створення ефективної національної моделі розвідки в Національному антикорупційному бюро України», - зауважив Директор НАБУ Артем Ситник.