Німецькі колеги ділитимуться з НАБУ досвідом роботи

Німецькі колеги ділитимуться досвідом роботи та допомагатимуть з тренінгами співробітників Національного антикорупційного бюро України.
Про це йшлося на зустрічі керівництва НАБУ Артема Ситника та Гізо Углави зі статс-секретарем у МЗС ФРН Штефаном Штайнляйном, Послом Німеччини в Україні Крістофом Вайлем,  Радником Німецького фонду міжнародного правового співробітництва Геннадієм Рижковим.

Директор НАБУ Артем Ситник наголосив, що у бюро важливу роль приділятимуть сучасним методам обробки та аналізу інформації. На його переконання, це є запорукою успішного розслідування. «Провідні методи аналізу закритих та відкритих баз даних, які успішно застосовуються у ЄС та США, в Україні використовуються мінімально або не використовуються зовсім. Фактично, аналітичний підрозділ, який буде створено у бюро, стане першим в Україні, де будуть звертатись до сучасних методів аналізу. В цьому контексті важливим питанням є підготовка фахівців», – повідомив Директор НАБУ.

Він подякував західним партнерам за підтримку Національного антикорупційного бюро України та заявив, що очікує на початок розслідувань вже у жовтні.
Статс-секретар у МЗС ФРН Штефан Штайнлян зазначив, що людей на Майдан вивів не лише протест, а прагнення змін в країні. У цій боротьбі за краще майбутнє багато залежить саме від антикорупційного бюро.