На хабарі викрито суддю з Київщини

Детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Управління захисту економіки ДЗЕ Національної поліції в Київській області під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 20 серпня 2018 року викрили на отриманні неправомірної вигоди суддю одного із районних судів Київської області.

 

Як встановило слідство, служитель Феміди отримав неправомірну вигоду за непритягнення громадянина до адміністративної відповідальності. Дії судді попередньо кваліфікуються за ч.3 ст.368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище») Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії для документування протиправної діяльності вказаного судді, вирішується питання про повідомлення про підозру. 

Досудове розслідування вказаного факту детективи Національного бюро розпочали у липні 2018 року.

 

 

Фото: Укрінформ

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.