НАБУ ділиться досвідом побудови антикорупційного органу з колегами з Вірменії

Ефективний функціональний розподіл та операційна самостійність структурних підрозділів є запорукою побудови дієвого антикорупційного органу. На цьому наголосив Директор НАБУ Артем Ситник під час зустрічі з представниками Антикорупційного комітету Вірменії та Посольства Вірменії в Україні 9 листопада 2021 року.

«Ми знаємо, що ви будуєте новий орган в Вірменії, з функціоналом, подібним до НАБУ. Головне – це команда і максимальне використання потенціалу кожного працівника. Тому ми сформували та розподілили функції між управліннями у межах невеликого штату у 700 працівників так, щоб наша діяльність була максимально самостійною, незалежною та не потребувала включення у розслідування інших правоохоронних органів. Звичайно, уже після першого року роботи ми відчули на собі тиск з боку корумпованої системи. До цього потрібно бути готовим і це є показником, що ви рухаєтеся у правильному напрямку», — зазначив Артем Ситник.

У свою чергу, голова Антикорупційного комітету Вірменії Вірменії Сасун Хачатрян подякував за досвід, який стане в нагоді при розбудові вірменського аналогу НАБУ.

У зустрічі взяв участь також Надзвичайний і Повноважний Посол Вірменії в Україні Владімір Карапетян.