НАБУ ефективно поєднує основну діяльність і боротьбу з російським агресором – Гізо Углава

Національне бюро продовжило ефективно боротися з корупцією в умовах воєнного стану, а його співробітники долучилися до протидії зовнішньому ворогу у лавах ЗСУ, допомагали фіксувати злочини окупантів, проводили аналітичну роботу. Про це зазначив т.в.п. Директора НАБУ Гізо Углава 9 грудня 2022 року під час Антикорупційної конференції IACC 2022, що відбулась у Вашингтоні, США.

«Ми не зупинили нашу роботу ні на хвилину. За час війни притягнули понад 100 осіб до відповідальності. Попри повномасштабну війну ми продовжили розпочате в мирний час: диджиталізуємо кримінальний процес, що в майбутньому покращить взаємодію всередині антикорупційної інфраструктури», — зазначив Гізо Углава.

Т.в.п. Директора НАБУ наголосив, що підтримувати високий темп інституції вдається завдяки вмотивованій команді, підтримці громадянського суспільства і допомозі міжнародних партнерів.

«Основне завдання зараз – це протидія агресору. Але не варто забувати і про внутрішнього ворога, адже незабаром ми будемо відбудовувати країну, і тому контроль за наданою допомогою і ефективним її використанням стане пріоритетом номер один», - додав Гізо Углава.


Довідково
Антикорупційна конференція (IACC) – одна з наймасштабніших подій в антикорупційному русі світу. Цього року вона відбулась у Вашингтоні 6-9 грудня. Близько 1500 експертів, світових лідерів, представників громадянського суспільства, бізнесу та журналістів-розслідувачів зі 140 країн світу обговорили найважливіші проблеми та корупційні запобіжники, зокрема щодо відбудови України.