НАБУ і Спецслужба розслідувань Литовської Республіки поcилять співпрацю

13 грудня Національне антикорупційне бюро України та Спеціальна служба розслідувань Литовської Республіки (SТТ) домовилися про тісне співробітництво у розслідуванні злочинних діянь, пов’язаних з корупцією, у проведенні оперативно-розшукової діяльності та у сфері попередження корупції. Відповідні домовленості викладені у Меморандумі, який підписали директори відомств Артем Ситник та Саулюс Урбанавічус у Литві.

Документ передбачає обмін інформацією щодо корупційних злочинів, соціологічних та наукових досліджень, обмін методологічними та юридичними матеріалами, організацію спільних тренінгів, практичних занять, семінарів та робочих зустрічей.

Візит представників НАБУ до Литви організовано за сприяння Консультативної місії ЄС в Україні.

Раніше директор НАБУ Артем Ситник повідомляв, що українська сторона ефективно співпрацює з литовськими правоохоронними органами, які безперешкодно надають інформацію у рамках міжнародно-правових доручень. Про намір закріпити співпрацю на офіційному рівні керівники українського та литовського антикорупційних органів повідомили під час відкритої дискусії «Діяльність НАБУ в контексті антикорупційної реформи», що відбулася 5 листопада у Києві.

Фото: Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT)