НАБУ налагоджує співпрацю з сінгапурським Бюром розслідування корупційної діяльності

Національне антикорупційне бюро України посилить співпрацю з Бюром розслідування корупційної діяльності Сінгапуру (The Corrupt Practices Investigation Bureau – CPIB) у питаннях надання міжнародно-правової допомоги. Про це домовилися Директор НАБУ Артем Ситник з керівником CPIB Вонг Хонг Куаном під час робочого візиту у Сінгапур, що відбувся протягом 17 - 18 липня 2017 року.

"НАБУ є молодою організацією, а тому вивчення досвіду Сінгапуру як держави, що досягла найвищих показників у протидії корупції, є вкрай важливим для удосконалення антикорупційної діяльності в Україні", - зазначив Директор НАБУ під час вступного слова на церемонії відкриття навчальної програми “Train-The-Trainers Programme on Anti-Corruption”.

Сінгапурська сторона висловила зацікавлення результатами діяльності НАБУ та підтвердила готовність до співробітництва в рамках надання міжнародно-правової допомоги.

Також Директори відомств обговорили актуальні проблеми розслідувань корупційних злочинів та ефективні шляхи реалізації антикорупційної політики в країнах. 

Нагадуємо, детективи НАБУ пройшли тренінги з виявлення вразливих до корупції місць у процедурах державних закупівель у Сінгапурі.