НАБУ підписало Меморандум із Консультативною місією ЄС

 

Національне антикорупційне бюро України підписало Меморандум про взаєморозуміння з Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС). Метою документу є поглиблення співробітництва сторін задля реалізації антикорупційних реформ в Україні.

Меморандумом передбачається, що Консультативна місія ЄС надаватиме допомогу НАБУ за такими напрямками, як розвиток функції внутрішнього контролю,  сприяння у проведенні тренінгів для детективів та розвитку професійних навичок співробітників Бюро, облаштування кімнат для допитів у приміщеннях НАБУ тощо.

Для забезпечення тісної взаємодії співробітникам Місії буде забезпечено окреме приміщення у будівлі НАБУ. Планується проведення регулярних зустрічей для обговорення процесу реалізації співпраці і результатів заходів, реалізованих рамках Меморандуму.

Нагадуємо, що Закон України "Про Національне антикорупційне бюро України" дозволяє здійснювати матеріально-технічне забезпечення Бюро з коштів Державного бюджету України та за рахунок коштів, наданих у межах проектів міжнародної технічної допомоги.

 

 

Фото: http://www.euam-ukraine.eu/