НАБУ співпрацюватиме з Національним антикорупційним центром Республіки Молдова

Задля обміну інформацією і досвідом у сфері запобігання та виявлення корупції, у розслідуванні злочинних діянь, пов’язаних з корупцією, Національне антикорупційне бюро України та Національний антикорупційний центр Республіки Молдова (National Anticorruption Center — NAC) уклали Угоду про співробітництво. Підписи під документом 30 травня 2018 року поставили Директор Національного бюро Артем Ситник та Директор Національного антикорупційного центру (далі – НАЦ) Богдан Зумбреану.

«Національний антикорупційний центр Республіки Молдова до останнього залишався єдиним антикорупційним органом сусідніх держав, із яким ми не мали документа, що закріплює і регулює міжвідомчу взаємодію. Сьогодні ми отримали такий документ і сподіваємося на майбутню плідну співпрацю, яка допоможе обом державам знизити рівень корупції», — наголосив Артем Ситник.

Під час візиту делегації НАЦ до НАБУ молдовські колеги ознайомилися зі структурою та функціями Бюро, обговорили з керівниками структурних підрозділів особливості діяльності антикорупційних органів в Україні та Молдові, нюанси законодавчого забезпечення та перспективи розвитку співпраці.

З молдовського боку Національне бюро відвідали: Директор НАЦ Богдан Зумбреану, заступник директора НАЦ Лідія Кіреогло, в.о. голови Головного підрозділу по боротьбі з корупцією Марчель Табарчеата, старший інспектор з міжнародного співробітництва Наталія Істратіі.