Посол США Марі Йованович відвідала НАБУ

Під час свого візиту до Національного антикорупційного бюро України 28 листопада Посол США в Україні Марі Йованович зазначила: «Робота НАБУ і САП є важливою і непростою. Українці потребують змін. Однак, без судових вироків стосовно топ-корупціонерів ці зміни не настануть. Саме тому Сполучені Штати Америки підтримують ідею створення Антикорупційного суду в Україні».

Спілкуючись із керівництвом та детективами Бюро, а також прокурорами САП, Посол висловила переконання, що лише спільними зусиллями новостворені правоохоронні органи можуть змінити Україну на краще, звільнивши її від корупції.

«Індикатор того, де саме знаходиться Україна у порівнянні з іншими державами світу, це те місце, яке вона посідає у боротьбі з корупцією», - підкреслила Посол США.

У свою чергу, представники НАБУ і САП розповіли про основні досягнення у роботі та поточні виклики, зокрема, останні зміни до Кримінального процесуального кодексу, затягування розгляду справ у судах тощо.

«Вражена відданістю професіоналів, усвідомленням місії в НАБУ та САП. Українці мають пишатися цими героями, які борються з корупцією – найбільшою проблемою України. Горді бути вашими партнерами», - зазначила Посол США.

Фото у кращій якості: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/albums/72157661118610507