Тарас Лопушанський закликав громадськість Буковини звертатися до НАБУ

Заяви громадян є одним із основних джерел інформації для відкриття кримінальних корупційних проваджень детективами Національного антикорупційного бюро України. Цей факт доводить, що у боротьбі з корупцією правоохоронні органи та громадськість діють спільно, і від того, наскільки ефективною буде їхня співпраця, залежить загальний результат. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський 22 лютого під час зустрічі з громадою Чернівецької області.

«Будьте небайдужими до майбутнього своєї держави, не стійте осторонь протидії корупції. Якщо вам стають відомі факти про можливе вчинення корупційних злочинів, підслідних НАБУ, звертайтеся до нашого територіального управління», – закликав представників громадськості Тарас Лопушанський.

У формі конструктивного діалогу учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці з Львівським територіальним управлінням НАБУ задля виявлення та подолання корупції у Західному регіоні, а також отримали відповіді на свої питання: щодо можливих шляхів звернення до НАБУ, завдань Ради громадського контролю, результатів діяльності Бюро.

Нагадуємо, Львівське територіальне управління було створено 10 грудня 2015 року та розпочало роботу 12 серпня 2016 року. Його повноваження поширюються на Львівську, Волинську, Закарпатську, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку області.