Українські антикорупціонери перейняли у США досвід налагодження стратегічних комунікацій

Упродовж 3-17 листопада представники Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Ради громадського контролю при НАБУ ознайомилися з системою правоохоронних органів Сполучених Штатів Америки, завданнями та повноваженнями різного рівня структур, загальними правилами та конкретними прикладами ефективної комунікації з медіа та громадянським суспільством. Візит відбувся у рамках програми Уряду США для міжнародних лідерів-відвідувачів (International Visitor Leadership Program — IVLP).

Під час візиту українські делегати у чотирьох містах США мали низку зустрічей із представниками Департаменту США, поліції, прокуратури, суду, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, політичних експертів та громадських організацій.

У спілкуванні сторони шукали спільне та відмінне у роботі української й американської систем охорони права та правосуддя, порівнювали методи вирішення суперечливих ситуацій, обмінювалися порадами щодо висвітлення теми боротьби з корупцією та побудови комунікацій у кризових ситуаціях.

Представники НАБУ, САП та РГК мали можливість обговорити антикорупційні процеси, що відбуваються сьогодні в Україні, та визначити, яких зусиль може докладати кожна задіяна сторона для досягнення позитивного результату. Окрім того, візитери обмінялися контактами з американськими колегами для продовження професійного спілкування.

Довідково
Програма міжнародного лідерства для відвідувачів (IVLP) — це програма професійного обміну Державного Департаменту США. Через короткострокові візити до Сполучених Штатів іноземні лідери в різних галузях знайомляться з цією країною і розвивають відносини з американськими колегами.