Зустріч керівництва НАБУ з Послом Нідерландів в Україні

Відбір перших кандидатів у детективи підійшов до фінального етапу – співбесід, наприкінці серпня вже розпочнуться тренінги для переможців. Про це розповів директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час зустрічі з Послом Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером.

Артем Ситник подякував західним партнерам та донорам, за підтримки яких відбувається тестування General Skills та MMPI та тренінги для детективів. «Їх вестимуть найкращі західні та вітчизняні експерти», – додав він.

Також Ситник повідомив, що вже оголошено конкурс на заміщення вакантних посад в Управлінні аналітики та обробки інформації. Перший заступник директора НАБУ Гізо Углава зазначив, що робота цього управління буде новою для всієї системи правоохоронних органів України. «Раніше аналогічні структури займались лише статистикою. Це управління буде узагальнювати відкриті та закриті бази даних, виявляти корупційні ризики тощо. Поставлені завдання вимагатимуть найсучасніших методів розслідування, для чого, у свою чергу, потрібна гарна IT-інфраструктура та аналітичні програми», – додав Гізо.

На зустрічі було обговорено можливість проведення тренінгів для майбутніх аналітиків та надання технічної допомоги.