Система управління заходами протидії корупції у НАБУ відповідає стандартам НАТО

Національне антикорупційне бюро України вдосконалило систему внутрішнього контролю у частині управління заходами протидії корупції відповідно до міжнародних стандартів програми НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних та безпекових інституцій (Програма BI).

Вказана програма реалізується в Україні в межах співпраці Україна-НАТО, і, зокрема, передбачає вдосконалення системи внутрішнього контролю та системи управління ризиками. НАБУ вдосконалило систему управління заходами протидії корупції, про що вказано у відповідному звіті Альянсу за підсумками самооцінки в межах Програми ВІ.

Під час консультацій експерти Міжнародного секретаріату НАТО позитивно відзначили ініціативи Національного бюро та наголосили на необхідності продовження заходів, спрямованих на вдосконалення роботи інституції.

Зазначимо, що система протидії корупції, яка діє в НАБУ, також визнана кращою у Європі за результатами проведеного у квітні 2019 року аудиту на відповідність міжнародному стандарту ISO 37001:2016.

Довідково

Програма НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних та безпекових інституцій (Building Integrity Programme) започаткована у листопаді 2007 року. Вона має на меті допомогти зацікавленим країнам запроваджувати в їхніх національних оборонних і безпекових інституціях ефективний, доброчесний та прозорий менеджмент, зміцнювати механізми запобігання і протидії корупції, удосконалювати систему управління фінансовими і матеріальними ресурсами. Україна офіційно приєдналася до Програми 21 травня 2008 року.

ЗВІТ:  zvit_.pdf

 

Файли

  1. zvit_.pdf