Кривонос Семен Юрійович

Директор Національного антикорупційного бюро

Кривонос Семен Юрійович, народився 16 січня 1983 р. у Маріуполі.

Освіта

У 2000 році закінчив загальноосвітню школу I-IIІ ступенів №11 м. Кременчук Полтавської області.

У 2005 році закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю «Агрономія».

У 2007 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

У 2010 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію спеціаліста права.

Трудова діяльність

У 2007 році обійняв посаду головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної державної адміністрації Києва.

З 2011 по 2015 роки працював в територіальних органах Міністерства юстиції в Одеській та Київській областях.

З 2015 по 2016 роки обіймав посаду першого заступника начальника Одеської митниці ДФС. На Одеській митниці реалізовував антикорупційний проєкт «Відкритий митний простір», спрямований на ліквідацію контрабандних схем.

Після звільнення з митниці працював старшим юридичним радником в Міжнародній організації з розвитку права (IDLO).

У 2018 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Здійснював адвокатську діяльність індивідуально та у складі адвокатського об’єднання.

З 2020 по 2021 роки був головою громадської організації «Офіс простих рішень та результатів». Брав участь у розробці концепцій низки реформ, які були презентовані під час засідань Національної ради реформ при Президентові України.

З травня 2021 по березень 2023 року обіймав посаду Голови Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ), створеної після ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).

6 березня 2023 року Семена Кривоноса призначено Директором НАБУ.